Вирішено

Підключення послуги "Статична IP-адреса" / Прописування PTR запису / Складнощі в роботі послуги "Статична IP-адреса"Показати перший допис

109 Відповідей

Позначка

Сьогодні знову вернулася попередня IP адреса, тої що вчора вже немає. Я хотів передати заявку про цю несправність в електронному вигляді, але не знайшов як це зробити. Думав, що якщо тут напишу, то одержу відповідь. Дзвонити на гарячу лінію не хочу, бо там треба довго чекати, а кнопка “зв'язатися з оператором” лише після довгого прослуховування купи варіантів.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ihorsl, спробуйте звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку для реєстрації технічного звернення. 

Привет!

У меня Домашний Интернет от Киевстар. Я подключил услугу “статический IP адрес”. Может ли выданный мне адрес изменицца со временем?

Важно, чтобы он не изменялся, потому что я хочу использовать этот адрес как точку входа для моего стартапа на этапе запуска. Т.е. в клиентском приложении будет указан этот адрес, и, если он изменицца, пользователи не смогут подключацца. Да, можно обновить клиент, но это перебой в доступности сервиса. Поэтому возник такой вопрос. Киевстар ГАРАНТИРУЕТ неизменность статического адреса? Или он может при каких-то условиях изменицца? Если может изменицца, опишите эти обстоятельства. В частности, если закончацца деньги на счету - если я забуду пополнить счёт - не потеряю ли я конкретно этот статический адрес?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@acbaile, при підключенні послуги "Статична IP-адреса" конкретна IP-адреса закріплюється за комп'ютером користувача і залишається незмінною до відключення послуги, незалежно від частоти і тривалості Інтернет-сесій.

...В частности, если закончацца деньги на счету - если я забуду пополнить счёт - не потеряю ли я конкретно этот статический адрес?

Ні, не втратите. 

Позначка

@Xomyak, нащо такі дурниці радите, за вашою адресою https://kyivstar.ua/uk/support немає ніякого оператора Онлайн Чату. Там є просто робот. Котрий посилає мене знову сюди.

Я віртуальна особистість, але з людьми спілкуватися вмію. Якщо у Вас є питання по «Київстар», спробую відповісти.

Шкода, що я вам не змогла допомогти. Знайдіть відповідь у Спільноті Київстар.
Будь ласка, оберіть необхідну категорію:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ihorsl, якщо написати Зоряні слово “оператор” і обрати розділ “Інші питання”, можна вийти на оператора Онлайн Чату. Спробуйте. 

За статичний айпі треба платити кожного місяця?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Mykolayko, з умовами послуги ви можете ознайомитись за цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/service/staticip

Відповісти