Важливо

Незадовільна/низька швидкість "Домашнього Інтернету" / Нестабільний Ping / Обриви з'єднання / Втрата пакетів

Показати перший допис

1640 Відповідей

Це простто жах інтернет нульовий скільки не дзвони всім пофігу є в тебе інтернет немає! Буду відмовлятись від ваших послуг !! Платиш 250 грн в місяць за інтернет 100 мб а по факту його немає

Рівень користувача 8
Позначка +1

Суть проблемы не ясна. Обращение оформлено некорректно

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Дмитро Юрійович, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку. Консультант перевірить ситуацію за підключенням. 

Київстар, у чому проблема ??? Інтернет став дуже погано працювати 2-11 кб/с. Я впевнений не в мене одного така проблема. Можливо є якісь рішення цієї проблеми ???

Рівень користувача 8
Позначка +1

Київстар, у чому проблема ??? Інтернет став дуже погано працювати 2-11 кб/с. Я впевнений не в мене одного така проблема. Можливо є якісь рішення цієї проблеми ???

Який тариф?
Викладіть скріншот тесту Speedtest.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Виталик, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку. Консультант перевірить ситуацію за підключенням. 

Рівень користувача 1
Позначка

Считаю будет правильным написать сюда, что за последний месяц ситуация с проблемным пингом и скоростью пропала. Сейчас все стабильно, надеюсь что это не случайность и тех. отдел Киевстар действительно что-то исправил.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ДенисК, дякую вам за зворотний зв’язок :wink:

Нестабільний інтернет з восьмої до 11 вечора. Фільми на каналі hdrezka виснуть. На crazy Network такого немає. Я плачу гроші за гімно.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Нестабільний інтернет з восьмої до 11 вечора. Фільми на каналі hdrezka виснуть.

серваки на hdrezka слабенькі, відтворення в них часто лагає (в мене провайдер не київстар, якщо що)

Я плачу гроші за гімно.

важка у вас доля)

тобто серваки стають слабенькі кожного дня з 8 до 11? а коли серваки увімкнути через Crazy Network то вони відразу завантажуються як по маслу?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вы пробовали в этот момент смотреть на других ресурсах? У меня так же не КС но HDrezka начинает висеть вечером. При том что у меня провайдер стабильный. За 5 лет пользованием вызывал 4 раза мастера и то для того чтобы кабель переобжал во время ремонта

Рівень користувача 8
Позначка +2

Все дуже просто - проблема дійсно з боку Київстара, а саме, в маршрутизації трафіку.

На деякі хости швидкість завжди нормальна, а на деякі вона нестабільна, як і пінг, іноді є значна втрата пакетів.
Це особливо помітно на закордонних серверах.

При цьому, наприклад, Ookla Speedtest видаватиме вам, скажімо, 96 Мбіт/с стабільно, на Київстарівський сервер.
Більш того, як правило, мережеві ресурси, що часто використовуються абонентами, кешуються з боку провайдера, тому навіть при низькій швидкості та нестабільному доступу до зовнішніх ресурсів, це може бути не помітно.

Я стверджую це, бо сам мав проблеми з Київстаром, а як змінив провайдера, все вирішилось, одразу.

Київстар вирішувати ваші проблеми не бажає, йому і так норм, бо абоненти ж є.
А Домашній Інтернет йде з тарифами Все разом, альтернатив котрим немає.
Як правило, жадібність бере своє.

Київстар міг би мати мене як свого абонента, але за 3 роки так і не спромігся вирішити жодної з проблем, не те що надати гігабіт чи IPv6.
А от мій новий провайдер все це надає.
Тому він кожного місяця має 300₴ з мене, а Київстар сосе лапу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Wakim, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку. Консультант перевірить ситуацію за підключенням. 

Рівень користувача 1

Доброго времени суток. 

Домашний интернет 100 мегабит Киев. Наблюдаеться низкая скорость к некторым провайдерам в локации Германия. Например ресурсы hetzner, first-colo.

https://speed.hetzner.de/10GB.bin

http://de.lg.fornex.host/static/1000MB.test

speedtest к тому же RETN в Франкфурте.

https://www.speedtest.net/result/11038089362

Тот же hetzner.

https://de-speed.streambox.in/garbage.php?r=0.14315315547425422&ckSize=300000

У той же Воли, тариф 200 мегабит, к тем же ресурсам, вот такая скорость. В пике больше 100 мегабит.

Я понимаю что сетевики в курсе данной ситуации и понимают ее причину, но все же есть надежда на улучшения ситуации на стороне Киевстара, поскольку данный провайдер устраивает больше чем Воля)

Рівень користувача 1
iperf3 -c speedtest.wtnet.de -p 5200
Connecting to host speedtest.wtnet.de, port 5200
[ 7] local 192.168.0.152 port 53292 connected to 213.209.106.95 port 5200
[ ID] Interval Transfer Bitrate
[ 7] 0.00-1.00 sec 8.87 MBytes 74.3 Mbits/sec
[ 7] 1.00-2.00 sec 11.2 MBytes 93.9 Mbits/sec
[ 7] 2.00-3.00 sec 11.3 MBytes 94.7 Mbits/sec
[ 7] 3.00-4.00 sec 11.1 MBytes 93.3 Mbits/sec
[ 7] 4.00-5.00 sec 11.3 MBytes 94.4 Mbits/sec
[ 7] 5.00-6.00 sec 11.2 MBytes 94.4 Mbits/sec
[ 7] 6.00-7.00 sec 11.1 MBytes 93.5 Mbits/sec
[ 7] 7.00-8.00 sec 11.1 MBytes 93.4 Mbits/sec
[ 7] 8.00-9.00 sec 10.4 MBytes 87.5 Mbits/sec
[ 7] 9.00-10.00 sec 11.1 MBytes 92.7 Mbits/sec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ 7] 0.00-10.00 sec 109 MBytes 91.2 Mbits/sec sender
[ 7] 0.00-10.10 sec 108 MBytes 89.7 Mbits/sec receiver

iperf3 -R -c speedtest.wtnet.de -p 5200
Connecting to host speedtest.wtnet.de, port 5200
Reverse mode, remote host speedtest.wtnet.de is sending
[ 7] local 192.168.0.152 port 53298 connected to 213.209.106.95 port 5200
[ 7] 0.00-1.00 sec 1.32 MBytes 11.1 Mbits/sec
[ 7] 1.00-2.00 sec 1.26 MBytes 10.6 Mbits/sec
[ 7] 2.00-3.00 sec 1.29 MBytes 10.8 Mbits/sec
[ 7] 3.00-4.00 sec 983 KBytes 8.05 Mbits/sec
[ 7] 4.00-5.00 sec 608 KBytes 4.96 Mbits/sec
[ 7] 5.00-6.00 sec 1.03 MBytes 8.70 Mbits/sec
[ 7] 6.00-7.00 sec 932 KBytes 7.64 Mbits/sec
[ 7] 7.00-8.00 sec 382 KBytes 3.13 Mbits/sec
[ 7] 8.00-9.00 sec 752 KBytes 6.17 Mbits/sec
[ 7] 9.00-10.00 sec 1.15 MBytes 9.63 Mbits/sec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ ID] Interval Transfer Bitrate Retr
[ 7] 0.00-10.04 sec 10.5 MBytes 8.73 Mbits/sec 151 sender
[ 7] 0.00-10.00 sec 9.62 MBytes 8.07 Mbits/sec receiver

iperf Done.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Все зависит от маршрута через который проходит путь к данному сервису. Сделайте трассу с разных провайдеров на данный сервис. Посмотрите какой путь будет к сервису

Вирішив я якось перевірити швидкість свого інтернету з телевізора, бо дуже повільно завантажувався фільм. І що я бачу 3,2 швидкість, коли в мене лише один пристрій знаходився на wifi. Це взагалі нормально ? Невже в тарифі за 300 грн саме така повинна бути швидкість.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вирішив я якось перевірити швидкість свого інтернету з телевізора, бо дуже повільно завантажувався фільм. І що я бачу 3,2 швидкість, коли в мене лише один пристрій знаходився на wifi. Це взагалі нормально ? Невже в тарифі за 300 грн саме така повинна бути швидкість.

Тест швидкості на телевізорі, ще й по WIFI - це приблизно як тест на вагітність по Viber. 

Дотептний жарт , але проблему це не вирішує. І лише перевести стрілки, якось слабенько.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Дотептний жарт , але проблему це не вирішує. І лише перевести стрілки, якось слабенько.

Це не жарт, це ілюстрація як ви підходите до вирішення проблеми.
Вимірювати швидкість потрібно без посередників, на самому телефоні. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

А маршрут залежить від налаштувань провайдера, лол.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Yegooorkaaaaa підключіть ТВ по проводу та заміряйте швидкість.
Але я вам одразу скажу, що:
1) Замір з браузера видасть вам нижчу швидкість ніж вона реально є
2) Ця швидкість залежить від серверу, котрий ви виберете, не факт что таку ж саму швидкість ви отримаєте на інших сервісах, вона може бути як вище так і нижче.

Щодо Wi-Fi, я впевнений що ви живете не у власному будинку, а в квартирі, де повно інших людей з точками доступа, і що у вас Wi-Fi не 5ГГц, а 2.4ГГц, тобто ви розділяєте ресурс з сусідами, а того ресурсу там мало.

Більш того, у вас скоріш за все і антени на роутері слабкі, а сам роутер навіть не поряд з ТВ, а десь через 2 стіни, як це у багатьох.

Тому рішення проблеми:
1) Використовувати провод - найдешевше і найстабільніше
2) Придбати другий роутер, та підключити його до першого у режимі розширення мережі, можна і з ethernet backbone і як міст.
3) Придбати новий сучасний роутер з підтримкою 5ГГц, бажано за більше ніж 1000₴, а не якийсь дешман.
4) Впевнитись що у вас стоять нормальні антени, не на 2-3 dBi, а хоча б на 5 dBi, бажано, на 8dBi.
5) Усунути перешкоди між роутером та пристроєм.
6) Перейти на найменш завантажений канал Wi-Fi. Для цього - перевірити статус ефіру спеціальною утилітою, та встановити канала в налаштуваннях роутера вручну, замість “автоматично”.
7) Вимкнути 40 Мгц ширину каналу, використовувати лише 20 МГц, бо місця в 2.4 ГГц замало.

1. Як не дивно в мене wifi за більш ніж 1000 грн і ви знов не вгадали. ( з 4 антеннами)       2 Ротуер знаходиться через одну стінку від телевізора, і перешкод як таких взагалі не може бути.                                                                                                                                             3 *Використовувати провод - найдешевше і найстабільніше* Так і роблю                           4. Тип хвилі і так зараз на 802.11.                                                                                                   5. Перевірив швидкість з основного приладу, який і приєднаний до роутера напряму. І боже, що я бачу таку ж низьку швидкість ти ба , як таке може бути .

Відповісти