Питання

Блокировка сайта

Рівень користувача 1

у меня постоянно блокирует сайты https://my.zadarma.com и https://amocrm.ru выскакивает о том что заблокирован по решению РНБО

Эта ошибка не постоянная, но очень частая!

8 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

Глянув швиденько, обидва ресурси базуються на російських хостінгах.
Маю підозри що вони відносяться до пулу адрес Mail.ru, Yandex або інших сервісів що підтримують російський терроризм в світі.

Рівень користувача 1

Но данные сайты не входят в список РНБО! Задарма - это звонилка, Амо ЦРМ система учета и у других интернет провайдеров таких проблем нет!

Рівень користувача 8
Позначка +2

Но данные сайты не входят в список РНБО! Задарма - это звонилка, Амо ЦРМ система учета и у других интернет провайдеров таких проблем нет!

Ще раз повторюсь, не важливо що ці сайти не входять до списку - важливо на якому пулі вони хостяться. Я перевірив швиденько, звернення до обох сайтів йде через Москву.
Більш того, я бачу що CRM має відношення до Сколково, що лише підтверджує мої слова.
Певний що якщо перевіряти далі, з`ясується що хостінг у санкційному списку.

Амо ЦРМ система учета и у других интернет провайдеров таких проблем нет!

Це не про що не каже. Кожен провайдер має свій механізм блокування.

Рівень користувача 1
Позначка +1

Глянув швиденько, обидва ресурси базуються на російських хостінгах.
Маю підозри що вони відносяться до пулу адрес Mail.ru, Yandex або інших сервісів що підтримують російський терроризм в світі.

С каких это пор Яндекс поддерживает терроризм? Кто ты вообще такой, чтобы унижать людей недовольных блокировками ресурсов Рунета? Умерь свой пыл, очкарик, или вали в ВСУ, там хлебнешь патриотизма сполна.

Рівень користувача 8
Позначка +1

С каких это пор Яндекс поддерживает терроризм? Кто ты вообще такой, чтобы унижать людей недовольных блокировками ресурсов Рунета? Умерь свой пыл, очкарик, или вали в ВСУ, там хлебнешь патриотизма сполна.

У нас є чудовий метод як ви можете собі розблокувати Яндекс, Аднакласнічкі, Вкантактікі, та інше запорєбрикове г*вно. А найголовніше, позбутись так ненависних вам ВСУ, і воз`єднатись з вільним, процвітаючим, вставшим с калєн народом:

Рівень користувача 1
Позначка +1

Ще раз повторюсь, не важливо що ці сайти не входять до списку - важливо на якому пулі вони хостяться. Я перевірив швиденько, звернення до обох сайтів йде через Москву.
Більш того, я бачу що CRM має відношення до Сколково, що лише підтверджує мої слова.
Певний що якщо перевіряти далі, з`ясується що хостінг у санкційному списку.

Амо ЦРМ система учета и у других интернет провайдеров таких проблем нет!

Це не про що не каже. Кожен провайдер має свій механізм блокування.

Надеюсь, такое свинское отношение к клиентам угробит ваш бизнес.

Рівень користувача 1
Позначка +1

У нас є чудовий метод як ви можете собі розблокувати Яндекс, Аднакласнічкі, Вкантактікі, та інше запорєбрикове г*вно. А найголовніше, позбутись так ненависних вам ВСУ, і воз`єднатись з вільним, процвітаючим, вставшим с калєн народом:

НЕ ПРЕДСТАВНИК КИЇВСТАР. ПРОСТО БОТ.

Я уже заметил, что ты, и твой очкастый товарищ в каждой теме унижаете людей недовольных блокировками. Как говорится, ваша служба и опасна и трудна, но зато хорошо оплачивается)

Рівень користувача 1
Позначка +1

Усилиями таких как ты, Украина становится точно таким же как РФ, заповедником, контролируемым спецслужбами.

Відповісти