Корисно знати Вирішено

Тимчасове призупинення послуги "Домашній Інтернет" / Послуга "Пауза"

Можливо на пів року призупинити дію інтернету?
icon

Найкраща відповідь від Alena.Sliusar 4 September 2017, 16:06

Переглянути оригінал

74 Відповідей

Добрый день! Не могу активировать паузу! Как быть? На эту проблему жалуются уже несколько лет.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@magpier84, на поточний момент інформація про масові складності не надходила. Уточніть, будь ласка, яким чином пробуєте підключити послугу “Пауза”? Яку помилку бачите?

Не работает ни с мобильного приложения (iOS), ни с личного кабинета на сайте

На сайте - просто ничего не сообщает, в мобильном приложении информации не на много больше

Не работает ни с мобильного приложения (iOS), ни с личного кабинета на сайте

На сайте - просто ничего не сообщает, в мобильном приложении информации не на много больше

Эту проблему можно как-то решить?

Рівень користувача 6
Позначка

@magpier84, дивна ситуація :thinking:

Спробуйте звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку, можливо консультант надасть додаткові рекомендації. 

Рівень користувача 1

Добрий день. Тариф -- "Домашній інтернет". 1 липня було підключено послугу "Пауза", термін 180 днів якої минає на днях. Чи можливо підключити послугу одразу повторно? Дякую

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lienhold, так, ви можете підключити послугу повторно. Важливо, щоби на рахунку було достатньо коштів для оплати підключення (10 грн.).

Рівень користувача 1

@Lienhold, так, ви можете підключити послугу повторно. Важливо, щоби на рахунку було достатньо коштів для оплати підключення (10 грн.).

Дякую за вичерпну відповідь. Гарного Вам дня)

12 грудня я замовила послугу "пауза". На другий день, я хотіла відключить. В особистому кабінеті не спрацювала система, я звернулася до оператора, оператор також не зміг допомогти, пообіцявши мені передати моє звернення в техвідділ. Телефоную кожен день, мене уже блокують тим, що постійно говорять, що всі оператори зайняті. Пройшов тиждень, а мою проблему так і не вирішили. Гроші на рахунку в мене є. Сиджу без інтернету так, як я розумію, що Київстар не збирається вирішувати моє питання. Куди далі звертатись я не знаю.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lienhold, дякую, і вам гарного дня :wink:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Liudmyla Liudmyla, мені дуже шкода, що вам довелось потрапити в таку ситуацію :sweat:

Так як ви звертались до оператора і була зареєстрована технічна скарга, єдине, що зможу порадити - це очікувати на SMS інформування по факту усунення складностей. 

Доброго вечора, я зараз знаходжуся за кордоном і мені потрібно терміново відключити паузу. Після її підключення я змінила телефон і тепер неможу ні в один додаток зайти навіть в Мій Київстар, тому що запитує смс код підтвердження, а так як з її підключенням усі послуги призупинені я неможу отримати код. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго вечора, я зараз знаходжуся за кордоном і мені потрібно терміново відключити паузу. Після її підключення я змінила телефон і тепер неможу ні в один додаток зайти навіть в Мій Київстар, тому що запитує смс код підтвердження, а так як з її підключенням усі послуги призупинені я неможу отримати код. 

Мій Київстар зараз дуже глючить, не дає зайти. Навіть якщо отримаєте код, толку від того коду буде нуль(

Я подавала заявку декілька раз  щоб мені передзвонив оператор Київстар, а толку нуль ніхто не передзвонює. Мені просто потрібно щоб відключили паузу, для того щоб я змогла поновити додатки на телефоні, бо через паузу мені ніякі смс не приходять. Невже це так тяжко? Я вже 3 місяці чекаю на вирішення своєї проблеми. 

Я подавала заявку декілька раз  щоб мені передзвонив оператор Київстар, а толку нуль ніхто не передзвонює. Мені просто потрібно щоб відключили паузу, для того щоб я змогла поновити додатки на телефоні, бо через паузу мені ніякі смс не приходять. Невже це так тяжко? Я вже 3 місяці чекаю на вирішення своєї проблеми. 

Рівень користувача 3
Позначка +1

@Tania Renkas, дуже шкода, що зіткнулись з такою ситуацією:disappointed_relieved:

Спробуйте звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки та отримання рекомендацій. 

Рівень користувача 1

Добрый день. Послуга Пауза не підключається, попри те, що на рахунку наявні кошти. Можливе вирішення ситуації вручну, або альтернативні варіанти?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lienhold, уточніть, будь ласка, через який канал пробували зробити підключення? Яку помилку отримуєте при спробі підключення? 

Рівень користувача 1

@Lienhold, уточніть, будь ласка, через який канал пробували зробити підключення? Яку помилку отримуєте при спробі підключення? 

Добрий день. Проблема неактуальна. Все вирішено, вибачте, що потурбував)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lienhold, дякую за зворотний зв’язок :wink:

Рівень користувача 1
Позначка

Подключил услугу пауза, и теперь не могу отключить её. Позвонил оператору, он сказал, что что-то не так, ошибка какая-то, передадим заявку в тех. отдел. До скольких дней может это затянуться? И что это за ошибка такая, что ей уже больше года?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@zannahan, мені дуже прикро, що вам довелось потрапити в таку ситуацію і зіткнутись з таким сервісом :worried:

На жаль, щодо кінцевих термінів проінформувати не зможемо. Технічний відділ не передає таку інформацію модераторам. 
Ви можете звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку для отримання додаткової інформації по заявці. 

В мене питання: чи можна мені призупинити дію договору на обслуговування та користування домашнього інтернету у зв'язку з повною відсутністю мобільного зв'язку. Знаходження на окупованій території України, м. Бердянськ. Зв'язок відсутній взагалі з 30.05.22 року.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OKs. Ua, ви можете скористуватись послугою “Пауза”, та призупинити дію послуги “Домашній Інтернет”. Більше інформації знайдете в найкращій відповіді в “шапці” теми.

Відповісти