Про оновлення пакету «Легкий» у сервісі «Київстар Футбол»

Рівень користувача 8
Позначка +3

Для абонентів Київстар, які користуються пакетом «Легкий», у сервісі «Київстар Футбол» з 18 червня 2021 року будуть доступні канали «Футбол 3» та «Шахтар».

Користувачі, які оплатили пакет «Premium», також зможуть дивитися «Футбол-1», «Футбол 2» та матчі «Євро-2021». Крім того, власники цього пакета можуть дивитися футбол на 5 пристроях одночасно (смартфон, планшет, ПК або смарт-ТБ від LG або Samsung).

Завантажити додаток та дізнатися більше про сервіс можна за цим посиланням.

13 Відповідей

Рівень користувача 1

Чому забрали телеканал футбол 1,2, якщо вони входять у мій пакет? Зменшіть тоді вартість самого пакету, якщо обмежуєте його. Те саме з інтеренетом, типу безліміт, але ні.

Рівень користувача 1

Чудовий сервіс, просто вражаюча лояльність по відношенню до своїх клієнтів. В розпал Євро-2020 взяти і вимкнути футбол і запропонувати перейти на платний київстар-тв. А чому б ні? Так тримати!

Рівень користувача 1

Для абонентів Київстар, які користуються пакетом «Легкий», у сервісі «Київстар Футбол» з 18 червня 2021 року будуть доступні канали «Футбол 3» та «Шахтар».

Користувачі, які оплатили пакет «Premium», також зможуть дивитися «Футбол-1», «Футбол 2» та матчі «Євро-2021». Крім того, власники цього пакета можуть дивитися футбол на 5 пристроях одночасно (смартфон, планшет, ПК або смарт-ТБ від LG або Samsung).

Спасибо большое!!! Киевстар - вы лучшие,по отношению к своим клиентам!!! Думаете о нас 24 часа в сутки!!! 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@YuriySakaly, @097_ph, @Vsleriy, “Київстар Футбол” - спільний продукт Київстар і правовласників контенту телеканалів. У зв'язку з їх рішенням Київстар оновлює умови послуги. Але користувачі, як і завжди, можуть дивитися популярні футбольні матчі. У тому числі матчі «Євро-2021», сплативши пакет «Premium».

На жаль...:shrug_tone2:

Рівень користувача 1

Ну якщо ви через рішення правовласників обмежуєте доступ, то запропонуйте щось у замін. 

Рівень користувача 2

У мене виникло питання. Чому? Я заплатив за повний пакет послуг згідно мого тарифного плану, який КиївСтар сам і встановив! Проте не отримав того, за що заплатив!!! Мені відключили послугу Київстар Футбол Лайт (канали “Футбол 1” та “Футбол 2” у повному обсязі) без будь яких попереджень! Чому? Це законно?

Написав у “Підтримку” - мовчать! Оператори, як завжди, всі зайняті...

Рівень користувача 1

@YuriySakaly@097_ph@Vsleriy, “Київстар Футбол” - спільний продукт Київстар і правовласників контенту телеканалів. У зв'язку з їх рішенням Київстар оновлює умови послуги. Але користувачі, як і завжди, можуть дивитися популярні футбольні матчі. У тому числі матчі «Євро-2021», сплативши пакет «Premium».

пакет,который я купил(ключевое слово-купил) были определенные услуги,которые киевстар обязан выполнять .Поэтому,я считаю,что вы обманули меня. И ещё,почему не снизилась стоимость пакета, в котором нет тех услуг которые мне обещали?

Рівень користувача 2

Я не впевнений, але це схоже на 

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)

Рівень користувача 1

@YuriySakaly@097_ph@Vsleriy, “Київстар Футбол” - спільний продукт Київстар і правовласників контенту телеканалів. У зв'язку з їх рішенням Київстар оновлює умови послуги. Але користувачі, як і завжди, можуть дивитися популярні футбольні матчі. У тому числі матчі «Євро-2021», сплативши пакет «Premium».

Почему нет ответов на вопросы? Ну да,игнорировать своих клиентов,для вас это норма. 

Рівень користувача 6
Позначка

@KMS, шкода, що у вас склалась така думка :disappointed_relieved:

Рівень користувача 6
Позначка

@Vsleriy, в тарифних планах не стягується плата за додаткові сервіси. Тому зміни в умовах цих сервсів не можуть вплинути на вартість тарифу.

Також  зауважу, що вас ніхто не ігнорує, в той же час у модератора є певний робочий графік, якого він дотримується. Відповідно не має змоги цілодобоо відповідати.

Рівень користувача 1

@Vsleriy, в тарифних планах не стягується плата за додаткові сервіси. Тому зміни в умовах цих сервсів не можуть вплинути на вартість тарифу.

Також  зауважу, що вас ніхто не ігнорує, в той же час у модератора є певний робочий графік, якого він дотримується. Відповідно не має змоги цілодобоо відповідати.

Ок.Я зрозумів. Додаткові сервіс безплатно,я так зрозумів?

Рівень користувача 6
Позначка

@Vsleriy, сервіс “Київстар Футбол Легкий” - так, не оплачується.

Відповісти