Важливо Вирішено

Послуга "Динамічний IP" / Як змінити свою IP-адресу? / Загальні питання по IP-адресі

Привіт, мене цікавить питання, як змінити свій IP, назавжди, тільки щоби не використати IP?

icon

Найкраща відповідь від Christelle 20 вересень 2017, 02:02

@VitaliyGerasimov, @Banderas частково має рацію, звичайно, IP змінюється довільно, але його можна і вручну змінювати. Можу підказати алгоритм зміни IP до Windows Seven, не думаю, що по іншим ОС механіка змінюється :thinking:
Інструкція:
1. зайдіть в меню «Пуск» і оберіть «Виконати»;
2. у вікні «Запуск програми», в рядку «Відкрити», введіть cmd і натисніть «ОК»;
3. в командної рядку допишіть ipconfig / release і натисніть клавішу «Enter»;
4. зачекайте кілька секунд, поки не відключиться IP (в тому ж вікні з'являться рядки з нулями);
5. в командному рядку допишіть ipconfig / renew і натисніть клавішу «Enter»;
6. зачекайте кілька секунд до моменту призначення IP в форматі ХХХ.ХХХ.ХХХ.ХХХ;
7. перезавантажте комп'ютер.
Є ще один варіант - підключення / відключення "Статичної IP", але кожне підключення послуги сплачується, сумніваюся, що це того варто:nerd: А ось без IP ніяк не можна, зовсім ніяк:hushed:

Переглянути оригінал

175 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@etozheaudi, дані отримала. Запит на підключення Public Dynamic IP залишила.

Рівень користувача 1

@Drekavak, зараз все зроблю :wink:

Доброго дня. Можете будь ласка також підключити білий дінамічний IP. Дані відправив Вам в приватне повідомлення. Дякую)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Drekavak, зараз все зроблю :wink:

@Xomyak Доброго часу доби. Можете будь ласка також підключити білий дінамічний IP. Всі дані відправив Вам в приватне повідомлення. Дякую)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lex_Matrix, йду в особисті повідомлення :wink:

@Xomyak Вітаю, а можете і мені допомогти підключити білий дінамічний ip? Необхідни дані відправив вам особистим повідомленням. Дзвонив на 466, там мені сказали, що вони таке не підключають і що тільки статичний ip треба підключати.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@hypervvv, на жаль, така можливість відсутня :sweat:

Добрый день.

Подскажите пожалуйста, можно ли получить динамический IP адрес не серый, на мобильном устройстве, 3g\4g модеме? Т.к. сейчас адрес формата 10.ххх.ххх.ххх и не пробиться к IP камере.

Спасибо.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@memf665, якщо питання ще актуальне, будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. 

Добрий вечір, читав, що є можливість підключити білий IP, які дані потрібно надати?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DasBoot, отримала від вас зворотний зв’язок, що послуга підключена :wink:

Маю аналогічне прохання (білий ІР), по телефону і в чаті не можу нічого добитися.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MaxIndaHouze, зараз перейду до особистих повідомлень :pencil2:

Невозможно дождаться оператора  Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support 

У меня та же просьба -  "Внешний Динамический IP-адрес".

Уважаемый @Xomyak посмотрите в личные сообщения. Я писал вам по поводу этого внешнего динамического айпи.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alex Grimme, уточніть, будь ласка, скористувались порадою @Kimeri :thinking: , все добре?

Рівень користувача 8
Позначка +1

У Вас NAT IP, обратитесь в тех.поддержку 460 или чат и закажите белый IP (Это бесплатно)

Добрий день. Після переходу на тариф: " Київстар Все разом. Щедрий. "- на домашній інтернет став отримувати IP адреса формату: 188.163.**.** ??? - раніше IP постійно змінювався на 37.229.***

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SaFe, дякую. Підключила динамічний IP. Перевірте, будь ласка, роботу uTorrent.

@SaFe, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. Підключу динамічний IP і ви зі своєї сторони перевірите роботу uTorrent :nerd:

Xomyak, вчора відписав вам в особисті повідомлення

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SaFe, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. Підключу динамічний IP і ви зі своєї сторони перевірите роботу uTorrent :nerd:

Рівень користувача 4
Позначка

свяжитесь с техподдержкой

попросите включить  "Внешний Динамический IP-адрес" 

после этого то что вам надо - работает :)

Доброго дня! Тиждень тому підключив ваш “Домашній інтернет”. Тепер в мене не працює роздача в програмі uTorrent. Інтернет підключений через роутер. Знаючи, що першою порадою буде підключити напряму до комп’ютера, залишаю цей скріншот:

Добре, що не встиг відімкнути послуги старого провайдера (“Воля”, якщо це допоможе у вирішенні мого питання). Тому, впевнено вам можу сказати, що як тільки я перемикаюсь на старого провайдера все працює як треба (із їхньою максимальною швидкістю віддачі в 10мб/с). Також в мене була спроба подзвонити на 460 і дочекатись з’єднання із вашим “експертом”. В результаті розказав дівчині на тому боці про свою проблему і вона попросила зачекати хвилинку. Думав, щось корисне порадить. Але після того, коли вона після паузи спитала “то який у вас сайт не відкривається” - то мені стало все зрозуміло.

То ж пишу сюди, як в останнє місце, де, сподіваюсь, зможуть допомогти. Інакше цей місяць стане для вашої компанії першим і останнім в якості мого провайдера. Думав, що хто-хто, а ви будете краще ніж “Воля” 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Валерія04:thinking: уточніть, будь ласка, вам вдалось вирішити питання?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вы через роутер подключаетесь? 

На прямую?

Не совсем понятна суть проблемы.

Сетевой адаптер не имеет допустимых параметров настройки IP

Відповісти