Важливо Вирішено

Послуга "Динамічний IP" / Як змінити свою IP-адресу? / Загальні питання по IP-адресі

Показати перший допис

175 Відповідей

Сетевой адаптер не имеет допустимых параметров настройки IP

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вы через роутер подключаетесь? 

На прямую?

Не совсем понятна суть проблемы.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Валерія04:thinking: уточніть, будь ласка, вам вдалось вирішити питання?

Доброго дня! Тиждень тому підключив ваш “Домашній інтернет”. Тепер в мене не працює роздача в програмі uTorrent. Інтернет підключений через роутер. Знаючи, що першою порадою буде підключити напряму до комп’ютера, залишаю цей скріншот:

Добре, що не встиг відімкнути послуги старого провайдера (“Воля”, якщо це допоможе у вирішенні мого питання). Тому, впевнено вам можу сказати, що як тільки я перемикаюсь на старого провайдера все працює як треба (із їхньою максимальною швидкістю віддачі в 10мб/с). Також в мене була спроба подзвонити на 460 і дочекатись з’єднання із вашим “експертом”. В результаті розказав дівчині на тому боці про свою проблему і вона попросила зачекати хвилинку. Думав, щось корисне порадить. Але після того, коли вона після паузи спитала “то який у вас сайт не відкривається” - то мені стало все зрозуміло.

То ж пишу сюди, як в останнє місце, де, сподіваюсь, зможуть допомогти. Інакше цей місяць стане для вашої компанії першим і останнім в якості мого провайдера. Думав, що хто-хто, а ви будете краще ніж “Воля” 

Рівень користувача 4
Позначка

свяжитесь с техподдержкой

попросите включить  "Внешний Динамический IP-адрес" 

после этого то что вам надо - работает :)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SaFe, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. Підключу динамічний IP і ви зі своєї сторони перевірите роботу uTorrent :nerd:

@SaFe, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. Підключу динамічний IP і ви зі своєї сторони перевірите роботу uTorrent :nerd:

Xomyak, вчора відписав вам в особисті повідомлення

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SaFe, дякую. Підключила динамічний IP. Перевірте, будь ласка, роботу uTorrent.

Добрий день. Після переходу на тариф: " Київстар Все разом. Щедрий. "- на домашній інтернет став отримувати IP адреса формату: 188.163.**.** ??? - раніше IP постійно змінювався на 37.229.***

Рівень користувача 8
Позначка +1

У Вас NAT IP, обратитесь в тех.поддержку 460 или чат и закажите белый IP (Это бесплатно)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alex Grimme, уточніть, будь ласка, скористувались порадою @Kimeri :thinking: , все добре?

Невозможно дождаться оператора  Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support 

У меня та же просьба -  "Внешний Динамический IP-адрес".

Уважаемый @Xomyak посмотрите в личные сообщения. Я писал вам по поводу этого внешнего динамического айпи.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MaxIndaHouze, зараз перейду до особистих повідомлень :pencil2:

Маю аналогічне прохання (білий ІР), по телефону і в чаті не можу нічого добитися.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DasBoot, отримала від вас зворотний зв’язок, що послуга підключена :wink:

Добрий вечір, читав, що є можливість підключити білий IP, які дані потрібно надати?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@memf665, якщо питання ще актуальне, будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. 

Добрый день.

Подскажите пожалуйста, можно ли получить динамический IP адрес не серый, на мобильном устройстве, 3g\4g модеме? Т.к. сейчас адрес формата 10.ххх.ххх.ххх и не пробиться к IP камере.

Спасибо.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@hypervvv, на жаль, така можливість відсутня :sweat:

@Xomyak Вітаю, а можете і мені допомогти підключити білий дінамічний ip? Необхідни дані відправив вам особистим повідомленням. Дзвонив на 466, там мені сказали, що вони таке не підключають і що тільки статичний ip треба підключати.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lex_Matrix, йду в особисті повідомлення :wink:

@Xomyak Доброго часу доби. Можете будь ласка також підключити білий дінамічний IP. Всі дані відправив Вам в приватне повідомлення. Дякую)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Drekavak, зараз все зроблю :wink:

Рівень користувача 1

@Drekavak, зараз все зроблю :wink:

Доброго дня. Можете будь ласка також підключити білий дінамічний IP. Дані відправив Вам в приватне повідомлення. Дякую)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@etozheaudi, дані отримала. Запит на підключення Public Dynamic IP залишила.

Відповісти