Вирішено

Internet Protocol version 6 / Інтернет-протокол IPv6

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 1 відповідь

Есть ли в Домашнем Интернете от Киевстара IPv6? Так, чтобы можно было иметь статический адрес IPv6, чтобы была маршрутизация IPv6, чтобы я мог выходить в Интернет не через IPv4, а через IPv6.

Просто, появляюцца ТОЛЬКО IPv6 сети, и я хочу, чтобы мой сервис был доступен и через IPv6 тоже. Учитывая сверхнизкий уровень внедрения IPv6 на Украине, наверно, некритично, но, всё же.

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 17 March 2021, 13:59

Переглянути оригінал

38 Відповідей

Рівень користувача 2

Петицію підтримував =) Я якраз і користуюся тунелем Netassist. Пінг супер, але швидкість значно гірша. Тому і хочеться, щоб всі головні провайдери підтримували IPv6. До речі, щоб користуватися тунелем, ще треба мати статичну адресу (тобто платити 30 грн). Без послуги “Статична адреса”, Київстар навіть не дає динамічну адресу (кидають за NAT і ще й виникають проблеми з лімітом кількості з*єднань при завантаженні торентів).

А какое число в торентах вызывает проблемы и как проявляется?

Навіть один торрент з великою кількістю сідерів/качаючих створює проблеми через 3-5 хв після запуску. Я так підозрюю, що NAT сервер обмежує кількість TCP з*єднань за якийсь проміжок часу для одного хоста. В мене через 3-5 хв після запуску торента неможливо було відкрити нову вкладку браузера (тобто встановити нове з*єднання). Після підключення послуги "Стат. адреса” проблема зразу зникла (більше не було NAT перетворення адреси і лімітування з*єднань).

Без послуги “Статична адреса”, Київстар навіть не дає динамічну адресу (кидають за NAT і ще й виникають проблеми з лімітом кількості з*єднань при завантаженні торентів).

@Nazarii Kretovych  раньше (не знаю, как сейчас) можно было позвонить в саппорт и заказать бесплатную услугу public dynamic IP -- белый динамический адрес

заказывал неоднократно и без проблем

(говорите оператору, что у вас видеонаблюдение и вам нужен белый IP)

Рівень користувача 1
Позначка

Без послуги “Статична адреса”, Київстар навіть не дає динамічну адресу (кидають за NAT і ще й виникають проблеми з лімітом кількості з*єднань при завантаженні торентів).

@Nazarii Kretovych  раньше (не знаю, как сейчас) можно было позвонить в саппорт и заказать бесплатную услугу public dynamic IP -- белый динамический адрес

заказывал неоднократно и без проблем

(говорите оператору, что у вас видеонаблюдение и вам нужен белый IP)

Сейчас тоже можно. Для контрактников - единственный выход, т.к. статический белый только для предоплат.

Рівень користувача 1

Могу предложить решение - это размещение сервиса на виртуальном сервере (VPS) на другой площадке, дом или контора не сильно подходит к получению стабильного сервиса 24/7/365. Так как на это влияют таки факторы как стабильный интернет, отсутствие пропадание напряжение питания (наличие резервного ввода с другого ТП/РП наличие автономного генератора и т.п.) и самое главное это адекватная техническая поддержка, что уже в течении 1 месяца отсутствует в Киевстар. При этом Вы сможете у представителя виртуального сервера сделать еще свой ДНС сервер  с доменным постоянным именем (он обязательно понадобиться в дальнейшем если вы захотите развивать свой сервис) и создать корпоративную почту(она тоже будет нужна для интеграции  с Гугл сервисами) и также получить белый IPv6/IPv4. Для размещения сервиса желательно выбирать площадки с гарантированным uptime не менее 99% и тех поддержкой 24/7/365. Так как при запуске сервиса простой может привести к потере клиентов/заказов/денег. А к этому сервису уже подвязывать средствами DailUp VPN свои домашние точки. При этом если Вы активируете услугу “белый айпи” то можно поднимать внутренний впн не использую постоянных айпи клиентов (на текущий момент времени это можно например настроить на оборудовании фирмы Микротик)

Рівень користувача 1

Петицію підтримував =) Я якраз і користуюся тунелем Netassist. Пінг супер, але швидкість значно гірша. Тому і хочеться, щоб всі головні провайдери підтримували IPv6. До речі, щоб користуватися тунелем, ще треба мати статичну адресу (тобто платити 30 грн). Без послуги “Статична адреса”, Київстар навіть не дає динамічну адресу (кидають за NAT і ще й виникають проблеми з лімітом кількості з*єднань при завантаженні торентів).

А какое число в торентах вызывает проблемы и как проявляется?

Навіть один торрент з великою кількістю сідерів/качаючих створює проблеми через 3-5 хв після запуску. Я так підозрюю, що NAT сервер обмежує кількість TCP з*єднань за якийсь проміжок часу для одного хоста. В мене через 3-5 хв після запуску торента неможливо було відкрити нову вкладку браузера (тобто встановити нове з*єднання). Після підключення послуги "Стат. адреса” проблема зразу зникла (більше не було NAT перетворення адреси і лімітування з*єднань).

Это происходит чаще всего из-за использования домашних роутеров Длинк, Тплинк, Тенда и т.п. У них максимальное кол-во пропускаемых сессий не более 16 тысяч. Один торент клиент (один скачиваемый файл в нем) может поднять до 5К сессий. Для этого попробуйте включить на прямую персональный компьютер и произвести проверку. Временно внести в исключение антивируса и фаервола операционной системы сам торрент клиент. Я думаю результат Вас удивит.

Рівень користувача 8
Позначка +3

@Nazarii Kretovych для початку, можна спробувати вимкнути зайві механізми захисту 
Наприклад, на моєму старому TP-Link була відома проблема з торрентами, та з`ясувалось що це відпрацьовував механізм захисту від флуду, пристрій з котрого все це йшло автоматично блокувався цим механізмом захисту.

Не потрібно мати статичну IP адресу щоб користуватись тунелем, достатьно підключити механізм DDNS, щоб тунель автоматично отримував нову адресу кожен раз як вона у вас змінюється, я саме так і робив. Але звісно що при цьому IP адреса все ж таки повинна бути білою.

Також, як альтренатива, можете підключити на необхідному пристрої Cloudflare VPN (1.1.1.1), він надає як IPv6 так і IPv4 адресу, при цьому усі з`єднання інкапсульовано до цього тунелю, тобто ані роутер ані провайдер не впливатиме на ситуацію з кількістю з`єднань.

Это происходит чаще всего из-за использования домашних роутеров Длинк, Тплинк, Тенда и т.п. У них максимальное кол-во пропускаемых сессий не более 16 тысяч. Один торент клиент (один скачиваемый файл в нем) может поднять до 5К сессий. Для этого попробуйте включить на прямую персональный компьютер и произвести проверку. 

Насправді у більшості пристроїв за нормальної ціни буде 32 тисячі, а 16 тисяч то або старі моделі, або найдешевші варіанти (за 500₴, умовно).
Але за бажанням, можна або із коробки, або ж після встановленя кастомної прошивки, вибрати максимальну кількість з`єднань. У випадку з деякими притсроями, навіть достатньо буде підключитись з консолі та прописати декілька команд.
Але якщо ви виберете більше з`єднань, ніж підтримує хардверний NAT, на гігабітні швидкості можете не сподіватись. Хоча у Київстара немає гігабіту, тому це не буде проблемую ні для кого.
А от кількість з`єднань можливо значно збільшити , якщо вам це дійсно необхідно.

Рекомендую почати з Cloudflare VPN. Не спонсовано, сам користуюсь іноді.
Він також корисний тим що на вас тоді не буде спрацьовувати захист від ботів, що є однією із значних проблем Київстара.

Рівень користувача 1

@Nazarii Kretovych для початку, можна спробувати вимкнути зайві механізми захисту 
Наприклад, на моєму старому TP-Link була відома проблема з торрентами, та з`ясувалось що це відпрацьовував механізм захисту від флуду, пристрій з котрого все це йшло автоматично блокувався цим механізмом захисту.

Не потрібно мати статичну IP адресу щоб користуватись тунелем, достатьно підключити механізм DDNS, щоб тунель автоматично отримував нову адресу кожен раз як вона у вас змінюється, я саме так і робив. Але звісно що при цьому IP адреса все ж таки повинна бути білою.

Також, як альтренатива, можете підключити на необхідному пристрої Cloudflare VPN (1.1.1.1), він надає як IPv6 так і IPv4 адресу, при цьому усі з`єднання інкапсульовано до цього тунелю, тобто ані роутер ані провайдер не впливатиме на ситуацію з кількістю з`єднань.

Это происходит чаще всего из-за использования домашних роутеров Длинк, Тплинк, Тенда и т.п. У них максимальное кол-во пропускаемых сессий не более 16 тысяч. Один торент клиент (один скачиваемый файл в нем) может поднять до 5К сессий. Для этого попробуйте включить на прямую персональный компьютер и произвести проверку. 

Насправді у більшості пристроїв за нормальної ціни буде 32 тисячі, а 16 тисяч то або старі моделі, або найдешевші варіанти (за 500₴, умовно).
Але за бажанням, можна або із коробки, або ж після встановленя кастомної прошивки, вибрати максимальну кількість з`єднань. У випадку з деякими притсроями, навіть достатньо буде підключитись з консолі та прописати декілька команд.
Але якщо ви виберете більше з`єднань, ніж підтримує хардверний NAT, на гігабітні швидкості можете не сподіватись. Хоча у Київстара немає гігабіту, тому це не буде проблемую ні для кого.
А от кількість з`єднань можливо значно збільшити , якщо вам це дійсно необхідно.

Рекомендую почати з Cloudflare VPN. Не спонсовано, сам користуюсь іноді.
Він також корисний тим що на вас тоді не буде спрацьовувати захист від ботів, що є однією із значних проблем Київстара.

Например у меня дома микрот держит более 1М сессий.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Например у меня дома микрот держит более 1М сессий.

Навряд чи чисто аппаратно, скоріш за все, гібридно - HW NAT + SW NAT
Це залежить від виробника, так.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nazarii Kretovych, ваші побажання передані на розглядання у відповідний відділ :pencil2:

Рівень користувача 1

Что слышно про протокол IPv6?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@akerman, поки що ніякої інформації не отримували :shrug_tone2:

Рівень користувача 4

Чи веде компанія якісь роботи по запуску iPv6?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, на жаль, поки що ні 😔

Відповісти