Вирішено

Internet Protocol version 6 / Інтернет-протокол IPv6

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 1 відповідь

Есть ли в Домашнем Интернете от Киевстара IPv6? Так, чтобы можно было иметь статический адрес IPv6, чтобы была маршрутизация IPv6, чтобы я мог выходить в Интернет не через IPv4, а через IPv6.

Просто, появляюцца ТОЛЬКО IPv6 сети, и я хочу, чтобы мой сервис был доступен и через IPv6 тоже. Учитывая сверхнизкий уровень внедрения IPv6 на Украине, наверно, некритично, но, всё же.

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 17 March 2021, 13:59

Переглянути оригінал

36 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@acbaile, поки що інформація про IPv6 не надходила 😥
P.S.: як тільки з'являться якісь новини, обов'язково поділюсь 🤗

Рівень користувача 8
Позначка +3

Не було, немає і не буде - Київстару пофіг на розвиток мережі.
Користуйтесь Тріоланом, наприклад, там і гігабіт є, і маршрутизація нормальна, без втрати пакетів, і доступ завжди стабільний, і IPv6 є.

Сам користуюсь, дуже задоволений.

Рівень користувача 8
Позначка +3

@acbaile, поки що інформація про IPv6 не надходила 😥
P.S.: як тільки з'являться якісь новини, обов'язково поділюсь 🤗

Тобто, ніколи. Знаємо ми ці відмазки.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora, це ваша особиста думка :confused:

Рівень користувача 8
Позначка +3

@kikiwora, це ваша особиста думка :confused:

Моя думка завжди основана на фактах.

Те що ви нічого не робите для розвитку мережі - факт. Бо інакше багатьох з тем на цьому форумі не було б.
Те що ви вже десятки років не хочете впроваджувати IPv6 - факт.  Бо інакше цієї теми не було б.
Те що ви не впроваджуєте гігабіт - теж факт, бо інакше в мене б він вже давно був, саме від Київстар.

Інакше, мені б не довелось змінювати провайдера.
Але нажаль, факти протиречать вашим ствердженням.

Вибачте, але фразочки виду “це ваша особиста думка”, попрошу не писати,
бо вони ніяк не допоможуть вам відмазати вашу і так вже давно обмазану компанію.
Це можливо зробити лише діями, а не спробами в демагогію.

Наприклад, виправленням білінгової системи, щоб у людей не зникали гроші через неочікувану поведінку системи.
Ця проблема вже давно відома, на форумі кожен день по декілька десятків нових тем з цим питанням, сотні сторінок, а компанія Київстар до сих пір не зробила нічого.

Більш того, до сих пір у вас немає ані eSIM на контракті, ані VoLTE.
Немає додату для блокування небажаних дзвінків. Немає нових віджетів в додатку Мій Київстар.
Немає додатку Київстар ТВ для Apple TV...
Мені продовжувати? Цей список навіть десяту частину пробелм Київстара не покриває.

Скажіть ще що я не правду кажу, це взагалі вже смішно буде.

Якби Київстар дійсно вирішував проблеми абонентів та розвивася, я це б помітив.
Нагадаю, що я був лояльним клієнтом Київстар більше 15 років, але нажаль, в останні роки ви занадто споганились. Спочатку я закривав на це очі, в надії що ви це все якось перейдете, але нажаль.

Нажаль, нічого до сих пір не змінилось, а усі побажання абонентів проігноровані.
Так що там, ви ж навіть конструктора тарифів не запустили.
Як на мене, в 2021му році мати ці проблеми - позорно.

Для мене теж актуально гігабітний нет, IPv6, eSIM з підтримкою apple watch, VoLTE, VoWIFI і ТВ на Apple TV, але поки не буде конкурентів, київстар не буде розвиватись. Навіщо вкладатись? Абоненти нікуди не уходять

Рівень користувача 8
Позначка +1

IPv6 в КС не буде ще довго. Оператор його впровадження навіть не розглядав. Тому або шукайте альтернативу, або користуйтесь тим, що є.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Для мене теж актуально гігабітний нет, IPv6, eSIM з підтримкою apple watch, VoLTE, VoWIFI і ТВ на Apple TV, але поки не буде конкурентів, київстар не буде розвиватись. Навіщо вкладатись? Абоненти нікуди не уходять

Ну, я ж пішов, тому будуть і інші.
Провайдера ДІ змінив - отримав і гігабіт, і IPv6, і нормальну маршрутизацію трафіку.
eSIM також отримав як перейшов до Lifecell.
Замість Kyivstar TV використовує Megogo, там і ціни приємні, і смачних бонусів багато, і контенту значно більше, і додатки усі необхідні для мене є.

VoLTE у Lifecell, доречі, також працює, на відміну від Київстар, а VoWIFI для мене зараз не критично. Але впевнений що і його скоро запустять.

Эдина проблема що поки що дійсно є - це підтримка Apple Watch LTE, але я впевнений, що і її скоро завезуть, бо Apple офіційно заходять на наш ринок.

Тому Київстар поки що сосатиме лапу, як завжди.

А ви якщо хочете, терпіть і далі.

Рівень користувача 1
Позначка

Лол, хоть кто-то может показать практическое применение ipv6, реальное, которое в проде работает?

Да, ipv6 внедрили, но он массово не используется, разве что для спама в соц сетях, обхода каких-то блокировок (больше применения не видел)

Рівень користувача 8
Позначка +5

...Вибачте, але фразочки виду “це ваша особиста думка”, попрошу не писати,
бо вони ніяк не допоможуть вам відмазати вашу і так вже давно обмазану компанію.
Це можливо зробити лише діями, а не спробами в демагогію….

@kikiwora, навіть і не намагалась “відмазати” Компанію. А що стосується демагогії…, що ж, я звичайний модератор, єдине що в мене є - це слова. Але я не обманюю наших користувачів, і не пишу завідомо неправдиву інформацію. 

Рівень користувача 8
Позначка +3

Але я не обманюю наших користувачів, і не пишу завідомо неправдиву інформацію. 

В цьому і проблема. Київстар теж нікого не обманює, усі умови прописані.
Але річ втім що окрім законів є ще й норми моралі, дизайну, якості, тощо.
А Київстар, як відомо, дозволяє собі все що не заборонено законом, тобто, забагато.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Лол, хоть кто-то может показать практическое применение ipv6, реальное, которое в проде работает?

Да, ipv6 внедрили, но он массово не используется, разве что для спама в соц сетях, обхода каких-то блокировок (больше применения не видел)

Не зовсім, зараз кожен сучасний сайт має підтримку IPv6, та в усіх розвинених країнах він використовується. Це в нас проблема, бо оператори не спроможні в розвиток, а в усіх інших мережа вже давно готова.

Звісно ж що можемо й практичні приклади навести. Я особисто тестував в чому полягає різниця.
По-перше, IPv6 це зовнішня адреса на кожен пристрій у вашій мережі, для чого це потрібно, мені, мабуть, не треба писати. Звідси йде ціла купа значних плюсів. Але якщо коротко, то з будь-якого вашого пристрою ви матимете прямий доступ у мережу, через що й купа обмежень зникає.
Наприклад, та ж Captcha чи Cloudflare захист.

По-друге, IPv6 це інша маршрутизація та як правило, інші інтерфейси на серверах. А коли більшість людей ломляться по IPv4, це дає помітний буст у швидкості. Фактично, за моїми тестами, швидкість доступу до деяких закордонних серверів збільшилась у три рази, при цьому затримка зменшилась. Особливо була помітна різниця на NVIDIA GeForce NOW, стрімінговому ігровому сервісі.

Також я помітив що кешування хмарного контекту та оновленнь Apple працює набагато краще.
Ті ж оновлення завантажуються миттево, раніше доводилось чекати.

Я б сказав, що різниця між IPv4 та IPv6, місцями, як різниця між Ethernet та телефонною лінією для передачі данних, або, якщо завгодно, як між кільцевою структурою мережі та зірковою, коли дані передаються на крайні ноди.

Також, я б міг ще дещо додати, але утримаюсь, бо не певний що то правда.

P.S. Ви можете особисто протестувати мої ствердження на правдивість, скориставшись, скажімо, сервісом IPv6 тунелювання. Я коли був на Київстарі, робив це.
Але є дві проблеми - такі сервіси як Netflix блокують IPv6 тунелі, “бо їх можна використовувати для обходу блокувань”, навіть не зважаючи на те що енпоінти в одній країні, та те що механізм тунелювання 1) сповільнює роботу IPv6 у порівнянні з нативним та 2) сам север може бути вузьким місцем у вашому IPv6 тунелі.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Знайшов ще один важливий юзкейс, а саме - виділені унікальні зовнішні адреси для віртуалізованих серверів, або серверів взагалі.
Вважаю що тут теж все повинно бути зрозумілим.

Ну, я ж пішов, тому будуть і інші.
Провайдера ДІ змінив - отримав і гігабіт, і IPv6, і нормальну маршрутизацію трафіку.
eSIM також отримав як перейшов до Lifecell.
Замість Kyivstar TV використовує Megogo, там і ціни приємні, і смачних бонусів багато, і контенту значно більше, і додатки усі необхідні для мене є.

VoLTE у Lifecell, доречі, також працює, на відміну від Київстар, а VoWIFI для мене зараз не критично. Але впевнений що і його скоро запустять.

Эдина проблема що поки що дійсно є - це підтримка Apple Watch LTE, але я впевнений, що і її скоро завезуть, бо Apple офіційно заходять на наш ринок.

Тому Київстар поки що сосатиме лапу, як завжди.

А ви якщо хочете, терпіть і далі.

Ну я за вас дуже радий) У мене, нажаль, крім КС і Укртелекома (ADSL) вибору серед провайдерів нема. Лайф не влаштовує по покриттю (часто шарюсь на роботі за межами міста)) і про VoLTE у Lifecell перший раз чую. А на рахунок мегого згідний, просто ви ж самі тут скиглили “Немає додатку Київстар ТВ для Apple TV...” :)

Рівень користувача 8
Позначка +3

Ну я за вас дуже радий) У мене, нажаль, крім КС і Укртелекома (ADSL) вибору серед провайдерів нема. Лайф не влаштовує по покриттю (часто шарюсь на роботі за межами міста)) і про VoLTE у Lifecell перший раз чую. А на рахунок мегого згідний, просто ви ж самі тут скиглили “Немає додатку Київстар ТВ для Apple TV...” :)

Хм, як я пам`ятаю - жоден з мобільних операторів зараз не надає IPv6, але це не проблема бо, скажімо, VPN 1.1.1.1 від CloudFlare дає обидва стеки.

Додатку Київстар ТВ для Apple TV і досі немає. Як на мене це дуже добрий показник відношення провайдера до своїх абонентів.

Рівень користувача 2

Задовбав вже IPv4. Коли вже появиться IPv6 в Україні? Чому в якійсь Німеччині він всюди є?? Користувачі ВИМАГАЮТЬ впроваження IPv6=)

Рівень користувача 8
Позначка +3

Задовбав вже IPv4. Коли вже появиться IPv6 в Україні? Чому в якійсь Німеччині він всюди є?? Користувачі ВИМАГАЮТЬ впроваження IPv6=)

Triolan в поміч.

Рівень користувача 2

Triolan в поміч.

Тріолана немає у Львові

Рівень користувача 1
Позначка

По IPv6 ситуация в стране печальная. Хуже всего, что тут явная возможность попилить народное бабло - по типу выделения денег на переход на новый протокол, но в минцифры, видимо, сидят одни идиоты. Из больших провов, кто поддерживает - Триолан. Есть ещё возможность тоннельного брокера https://tb.netassist.ua/ он в Киеве, ттл минимальный, хотя во Львове может до Польши ближе, через всякие Микротики настраивается и работает на ура.

Год назад написал петицию https://petition.president.gov.ua/petition/99880 подписало 22 человека. Сейчас обновлю, может в этот раз будет 122, посмотрим.

Рівень користувача 1
Позначка

https://petition.president.gov.ua/petition/116290 подпишите петицию по внедрению IPv6

@alexlp настраивайте туннель на НетАссист -- будет быстрее, чем ждать появления в .UA IPv6 :)

это технические детали работы сетей, тут петициями не поможешь, тут оно работает так, как провайдеру удобно вам его продать

пока оно не востребовано массово -- никто напрягаться не будет

upd: еще вариант https://tunnelbroker.net/

Рівень користувача 1
Позначка

@alexlp настраивайте туннель на НетАссист -- будет быстрее, чем ждать появления в .UA IPv6 :)

это технические детали работы сетей, тут петициями не поможешь, тут оно работает так, как провайдеру удобно вам его продать

пока оно не востребовано массово -- никто напрягаться не будет

upd: еще вариант https://tunnelbroker.net/

Ну, я смотрел как в других странах внедряли, то часто государство инициировало, а там уже и инфраструктура. Ну можно цать лет подождать когда Chrome отрежет поддержку IPv4 - тогда тоже сдвинется.

З.Ы. Ютуб на нетассисте как и на hurricane electric чуть с задержкой работает, хотя в Триолане всё ок, может конечно где-то криво настроил, но вроде как по мануалам.

Рівень користувача 2

Петицію підтримував =) Я якраз і користуюся тунелем Netassist. Пінг супер, але швидкість значно гірша. Тому і хочеться, щоб всі головні провайдери підтримували IPv6. До речі, щоб користуватися тунелем, ще треба мати статичну адресу (тобто платити 30 грн). Без послуги “Статична адреса”, Київстар навіть не дає динамічну адресу (кидають за NAT і ще й виникають проблеми з лімітом кількості з*єднань при завантаженні торентів).

Рівень користувача 2

в них вже закінчуються IPv4 адреси, оскільки кидають абонентів за NAT 🙂 Одну IPv4 адресу на десятки юзерів

Рівень користувача 1
Позначка

Петицію підтримував =) Я якраз і користуюся тунелем Netassist. Пінг супер, але швидкість значно гірша. Тому і хочеться, щоб всі головні провайдери підтримували IPv6. До речі, щоб користуватися тунелем, ще треба мати статичну адресу (тобто платити 30 грн). Без послуги “Статична адреса”, Київстар навіть не дає динамічну адресу (кидають за NAT і ще й виникають проблеми з лімітом кількості з*єднань при завантаженні торентів).

А какое число в торентах вызывает проблемы и как проявляется?

Відповісти